Termeni si conditii - PopSockets.ro

Dziękujemy za odwiedzenie naszego sklepu internetowego i obiecujemy Ci fajne i korzystne doświadczenie z produktami POPSOCKETS.

#phonebetter #popsocketspolska #PopSocketsEU

Szczegóły kontaktu:

E-mail: hello@popsockets.pl

+40759012205

1) Wykorzystanie informacji przekazanych do popsockets.pl

Używamy Twojego adresu tylko po to, aby móc wysłać Ci zamówiony towar.

Ten adres e-mail służy do komunikacji pisemnej, jeśli nie możemy skontaktować się z Tobą telefonicznie. Twój numer telefonu korzysta z naszej obsługi klienta, jeśli taki istnieje. powinny być pytania. nieużywany. Ponadto Twój numer telefonu jest Twoim unikalnym numerem klienta w naszej bazie danych klientów. Kiedy składasz u nas zamówienie, automatycznie zapisujesz się na naszą listę e-mailową i automatycznie otrzymujesz newsletter. Możesz jednak zrezygnować z subskrypcji, klikając łącze u dołu pierwszego otrzymanego biuletynu.

Wszystkie informacje będą traktowane z większą poufnością i nie będą przekazywane osobom trzecim.

2) Płatność za zamówienia złożone na popsockets.pl

Wszystkie zamówienia / płatności dokonywane są za pośrednictwem strony internetowej, poprzez bezpieczny przelew do naszego dostawcy płatności online – STRIPE.

3) Ceny

Wszystkie ceny zawierają 19% VAT (RO) i podane są w lokalnej walucie.

W przypadku osób prawnych, które podadzą nam ważny wewnątrzwspólnotowy kod VAT, koszt produktów zostanie obniżony o 19%.

Ceny mogą być aktualizowane codziennie, a my nie ponosimy odpowiedzialności ani nie informujemy z wyprzedzeniem o jakichkolwiek zmianach. Umowy kupna są zawierane w języku lokalnym i podpisywane elektronicznie po zakończeniu niniejszego zamówienia.

4) Ogólna sprzedaż

Cena zadeklarowana przy składaniu zamówienia jest obowiązującą ceną zamówienia.

Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzania kampanii w wybranym czasie i czasie, bez zobowiązań z tytułu wcześniejszych lub przyszłych zamówień.

5) Srebro

Masz następujące opcje płatności:

Kiedy płacisz kartą kredytową Mastercard / VISA, pieniądze zostaną pobrane z Twojej karty dopiero po przetworzeniu zamówienia. Nigdy nie odejmujemy z Twojej karty więcej niż wartość zakupionych przez Ciebie przedmiotów.

Sprzedaż do POLSKI, jak również do innych krajów może być dokonywana wyłącznie za pomocą przedpłaty lub płatności kartą kredytową.

6) Wysyłka i koszty

Wszystkie artykuły wysyłane są za pośrednictwem DPD/GLS. Koszty transportu i przeładunku to 15 zł za przesyłkę.

Otrzymasz BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ przy wszystkich zamówieniach powyżej 200 zł.

7) Dostawa

Twoje zamówienie jest zwykle wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od zakończenia płatności w naszym systemie. Przedmiot jest wysyłany z naszego magazynu w Rumunii, więc może minąć 4-6 dni roboczych, zanim otrzymasz przedmiot.

8) Prawo do reklamacji

Jeżeli rzecz jest wadliwa z powodu widocznych wad, wówczas reklamację należy zgłosić bez zbędnej zwłoki iw ciągu 14 dni od stwierdzenia wady.

Regularne zużycie, brutalne traktowanie lub niewłaściwe użytkowanie, traktowanie i mycie nie są objęte prawem do reklamacji.

Jeśli otrzymasz przedmiot, który został uszkodzony podczas transportu, prosimy o odesłanie uszkodzonego opakowania wraz z przedmiotami, a także złożenie reklamacji do DPD / GLS przy odbiorze.

Jeżeli przedmiot zepsuł się przed upływem okresu gwarancji, postaramy się usunąć wadę naprawiając przedmiot lub wymieniając go. Konsument może żądać wymiany tylko wtedy, gdy wymóg ten nie pociąga za sobą nieproporcjonalnych kosztów dla sprzedawcy w związku z naprawą.

Prześlij nam e-mail z numerem zamówienia i opisem problemu. Kiedy wysyłasz nam towar, podaj adres e-mail, aby. złożyć zamówienie, wraz ze szczegółowym opisem istotnych warunków reklamacji. Czas przetwarzania wynosi zwykle 1-3 tygodnie po otrzymaniu.

Adres nadawcy:

PopSockets POLSKA, Christina Diamonds SRL, Delea Veche nr. 24, corp C, sc. 1, ap 24, rozdz. 2, Bukareszt, Rumunia. +40759012205

9) Wymiana i zwrot

W przypadku chęci zmiany zakupu należy wysłać e-mail na adres hello@popsockets.pl w tym miejscu należy wskazać numer zamówienia oraz, że zakup odesłać na poniższy adres na swój koszt – prosimy o podanie numeru awb .. Musisz to zrobić w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. Twoje produkty muszą zostać zwrócone w ciągu 14 dni od otrzymania. Możesz łatwo odesłać towar po przesłaniu informacji e-mailem.

NIE przyjmujemy zwrotów produktów SPERSONALIZOWANYCH. PŁACĄ Z GÓRY I NIE SĄ ZWRACANE, JEŻELI NIE MAJĄ WADY PRODUKCYJNEJ!

Adres nadawcy:

PopSockets POLSKA, Christina Diamonds SRL, Delea Veche nr. 24, corp C, sc. 1, ap 24, rozdz. 2, Bukareszt, Rumunia. +40759012205

Jeśli żałujesz zakupu, możesz zwrócić przedmiot i zażądać zwrotu pieniędzy. Przestrzegamy prawa zakupu w związku ze zwrotem.

Twoje produkty muszą zostać zwrócone nie później niż 14 dni od ich otrzymania.

Wysyłając towar, nie zapomnij wpisać w paczce noty zamówienia, abyśmy mogli zobaczyć, od kogo pochodzi i dokończyć zwrot.

Jeśli Twoje towary były używane częściej niż „normalnie” i mają silny zapach i / lub masz plamy z jedzenia, zastrzegamy sobie prawo do nie zwrócenia pełnej kwoty.

Zasadniczo nie używaj go przez kilka dni przed odesłaniem.

11) Polityka dotycząca danych osobowych

W popsockets.pl traktujemy Twoje dane poufnie. Dlatego możesz być pewien, że Twoje dane osobowe, w tym numer telefonu, adres e-mail itp. które wysyłasz do zakupu lub tym podobne nie są sprzedawane ani przekazywane osobom trzecim.

Twoje dane są dostępne tylko w celu administrowania, ewidencjonowania i administrowania serwisem popsockets.pl, a informacje są wykorzystywane wyłącznie w celu zapewnienia obsługi klienta, której się podjęliśmy, w tym transportu zamówionych towarów i ewentualnie akceptacji płatności.

Jeżeli zaznaczyłeś, że chcesz zapisać się do naszego newslettera, to Twoje dane będą wykorzystywane wyłącznie przez nas w celach marketingowych i sprzedażowych.

12) Prawa

Produkty sprzedawane na tej stronie są zawsze produktami oryginalnymi, wyprodukowanymi przez PopSockets LLC, Bolder, USA.

Christina Diamonds SRL jest oficjalnym partnerem dystrybucyjnym w Europie Południowo-Wschodniej, a sprzedaż na tym terytorium odbywa się w Rumunii.

Ta strona jest chroniona prawami CopyWrite i tylko nasi oficjalni partnerzy mogą wykorzystywać dane do celów informacyjnych lub wizualnych.

Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, poproś rodziców o potwierdzenie zamówienia. W przypadku wysyłania zamówień do osób niepełnoletnich za ich przyjęcie odpowiadają rodzice.

Zastrzegamy sobie prawo do nie posiadania stałych stanów magazynowych, w związku z czym mogą wystąpić sytuacje, w których produkty w zamówieniu nie będą już dostępne.

13) Sprzeciw itp.

Zawsze możesz sprzeciwić się popsockets.pl, masz prawo do uzyskania informacji o tym, jakie informacje o Tobie zarejestrowaliśmy, kontaktując się z nami mailowo: hello@popsockets.pl

14) Gwarancja

Jako importerzy gwarantujemy, że produkty kupowane na popsockets.pl są ORYGINALNYMI akcesoriami, o opatentowanej i starannie kontrolowanej jakości. POPSOCKETS poddaje produkty różnym testom jakości, aby cieszyć się nimi przez długi czas.

Udzielamy 14-dniowej gwarancji na wady produkcyjne, ale bardzo, bardzo, bardzo mało prawdopodobne, że będziesz jej potrzebować 😊

15) Wybór prawa i miejsca

Zakupy towarów na popsockets.pl podlegają prawu rumuńskiemu. Wszelkie spory rozstrzygają sądy rzymskie.

Popsockets.pl jest własnością Christina Diamonds SRL, Delea Veche nr. 24, corp C, sc. 1, ap 24, rozdz. 2, Bukareszt, Rumunia.

Meniu